Geklus in de blokhut

In de blokhut
Binnen onze blokhut zijn verschillende grote en kleine klussen verricht, zo zijn onder andere de wc deuren geschuurd zodat deze niet meer zullen klemmen. In de gang is er ook verschil te zien, meerdere deuren zijn geschilderd en zo is ook het prikbord en het kozijn bij de keuken geschilderd. In het leidinghok zijn zijn er twee nieuwe lampen geïnstalleerd zodat er achter de bar beter te zien is en er ook in sfeer vergaderd kan worden.

De garage
In onze garage is misschien wel het meeste werk verzet, vrijwel de gehele ruimte is leeg gehaald en weer opnieuw ingedeeld. Sommige spullen die niet meer gebruikt worden zijn ook opgeruimd waardoor er meer ruimte is ontstaan. Een mooie bijkomstigheid is dat weer mogelijk is om de garage te betreden via de rode zaal.

Ben jij er de volgende keer ook bij?
Op 16 maart 2024 zal er weer een klusdag plaatsvinden en zullen we weer genoeg te doen hebben om onze blokhut nog mooier te maken. Wil jij ook komen helpen volgende keer? Stuur dan een mailtje naar: klusdag@scoutinghaagsebeemden.nl
en blijf ons natuurlijk volgen op onze social-media kanalen.